Pravidelná cvičení 

Do lekcí sunda si můžete chodit vyčistit hlavu, protáhnout se, srovnat tělo do právné postury, strávit čas sami se sebou nebo s přáteli podobného ladění. Můžete cvičení pojmout systematicky, cvičit pravidelně a skutečně změnit energii svého těla. Můžete to vzít piánko a chodit si pro malé dobré zážitky a inspirace. Každopádně sundo má pro Vás mnoho pokladů - přijdte je objevovat. 

Pravidelná cvičení v Arze, Praha 6


ranní­ cvičení­: pondělí, úterý, středa a čtvrtek 6.50 - 8.20 
večerní cvičení (light)­: úterý 19.10 - 20.40

         
 Kde: studio Arha, V.P.Čkalova 26, Praha 6

Cena: 1.500 Kč za 10 lekcí (na 3 měsíce), 180 Kč jednotlivá lekce, 900 Kč jakékoli množství­ lekcí­ za měsíc (září - červen)
Lektoři: Mgr. Lenka Ryšková (po, st, čt, út večer), Paul Renall (út)
Kontakt: 606 643 873, cvicime@sundo5.cz 


Můžete chodit na jednotlivé lekce nebo si pořídit předplatné. Protože fandíme těm, kteří chodí cvičit vícekrát týdně, je měsíční předplatné na jakékoli množství lekcí za měsíc 900 Kč.

Na lekce se můžete přihlásit na výše uvedených kontaktech. Aktuálně nemáme na těchto stránkách přihlašovací formulář, pokud nechcete psát staromódně mailem, použijte formulář na webu studia Arha zde.


Startovní čára Vaší fyzičky není důležitá. Všechno se časem zlepší. Jděte svým tempem.

O lektorce:

Lenka Ryšková

Je lektorkou tchaj-ti, kterému se věnuje od roku 1996. Sundo cvičí od roku 2015, užívá při něm znalostí posturálně korektního těla a energetické vnímavosti získané v tchaj-ti.  

Individuální lekce

Pokud Vám nevyhovuje rozvrh pravidelných lekcí, můžete si domluvit indiviruální hodiny podle Vašich možností. Nastavíme tempo podle Vaší výchozí kondice a budeme cvičit tak, aby pro Vás vždy byly nastaveny nové výzvy.Skupinové lekce a semináře

Je dobré chodit cvičit do skupiny, je dobré chodit s kamarádem nebo kamarádkou. Vzájemně se podpoříte, budete se podporovat v tom, abyste nelenošili a cvičili pravidelně. Budete se mít s kým poradit, posdílet... Ve společné energii je síla. 

Koučing & Rehabilitace

Pokud se během cvičení ozve Vaše mysl či emoce a  narazíme na něco, v čem by Vám mohl pomoci zkušený terapeut, nebo budete cítit, že by tělu pomohla rehabilitace, máme pro Vás k dispozici tým zkušených odborníků na jednotlivé oblasti - doporučíme Vám nejvhodnější pomoc v danou chvíli. Harmonii nalézáme malými krůčky v různých oblastech.